księgowy piotrków bełchatów radomsko

Oprogramowanie

Obecnie pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu, czołowych producentów z polski i świata. Nie są nam obce systemy takie jak np. Optima, Sage, czy pakiety firmy Insert czyli Subiekt, Rewident, Rachmistrz itd. Mamy róznież wieloletnie doświadczenie w obsłudze programów dostarczanych przez instytuje państwowe czy specjalistyczne oprogramowanie podmiotów działających na naszym rynku.


Wspomnienia kontra nowczesna technologia

Pomimo że, pamiętamy jeszcze czasy, gdy zamiast komputerów to „papier” rządził na biurku księgowego i zamiast danych w chmurze, w szafach pietrzyły się w plastikowe dyskietki, to dzisiejsze nowoczesne technologie nie są nam obce. Ze względu na to że, od ponad 23 lat jesteśmy na rynku, dorastaliśmy razem z tymi technologiami więc nie są one dla nas ani niezrozumiałe ani nieosiągalne.

rachunkowość piotrków tryb.

Każdy z nas jest w dzisiejszym świecie „skazany” na kontakt z wszech ogarniającą nas technologią nie inaczej jest też w naszej działalności. Internetowe przelewy, e-faktury, bankowość mobilna, transmisje danyh i dokumentów przez internet, podpis elektroniczny. Te i wiele innych technologii musieliśmy umieć obsłużyć dużo wcześniej niż niektórzy z Was w ogóle o nich usłyszeli. Z drugej strony nie jestesy też technologicznymi geek’ami pracujemy na sprzęcie, który w tej chwili jest nam potrzebny i spełnia nasze oczekiwania oraz wymagania programów na których obecie pracujemy.

Nad czym musimy popracować

Dlaczego nie ma nas w social mediach? No niestety na ten kawałek intenetu, ciągle brakuje nam czasu. Pracy jest ciągle tak dużo, że „ogranianie” mediów społecznościowych ciągle schodzi na plan dalszy. Mamy jednak nadzieję że, uda nam się w najbliższym czasie pojawić na Linkin i Facebook’u.