Loading
działalność gospodarcza kalkulator księgowa Piotrków podatki pit cit

Doświadczenie

Każdy posiada jakiś bagaż doświadczeń. Spróbuj znaleźć kogoś kto pomoże Ci ten bagaż nieść.

Nasza Spółka istnieje od 1995 roku, czyli od ponad 24 lat pomagamy przedsiębiorczym ludziom dbać o finanse swoje i swojej firmy. Nie jesteśmy kolejnym młodziutkim startupem. Wsród naszym pracowników znajdziesz zarówno osoby młode ciałem i duchem, ale przede wszystkim osoby z potężnym wieloletnim doświadczeniem, które dosłownie i w przenośni zjadły zęby, żeby stać się najlepszymi w tym zawodzie.

doradca-podatkowy-piotrkow-tryb-ksiegowy-belchatow
faktury onlone piotrków trybunalski księgowa bełchatów biuro rachunkowe radomsko
dokumenty podatek piotrków bełchatów księgowość radomsko

Fachowość i rzetelność

Zaufanie jest jak zapałka – drugi raz jej nie odpalisz.

Jakość, terminowość i bezpieczeństwo, to są trzy najważniejsze filary naszej działalności. Indywidualne podejście do spraw związanych z Twoją firmą, oraz budowanie partnerskich relacji, znacznie usprawni Twoją pracę i da poczucie przyjemności z prowadzenia własnej firmy. Priorytetem jest również wspomniane bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy ubezpieczeni w pełnym zakresie od odpowiedzialności cywilnej w PZU. Wprowadziliśmy wszystkie procedury bezpieczeństwa informatycznego, oraz te dotyczące przechowywania i archiwizacji dokumentacji

Jaki model wybrać?

1 %
profesjonalne Biuro rachunkowe

ponad 60% przedsiębiorców decyduje zdjąć z siebie ciężar prowadzenia księgowości i przekazuje te zadania do profesjonalnego biura rachunkowego.

1 %
własny dział księgowości

Nie każdego stać na stworzenie własnego działu księgowości. Na taki krok decydują się tylko największe podmiony.

1 %
samodzielne rozliczenia

tylko 14% osób prowadzących własną działalność gospodarczą znajduje czas i posiada umiejętności prowadzenia własnej księgowości

Kim są nasi klienci?

Obecnie obsługujemy w pełnym zakresie ponad 50 podmiotów z terenu całego województwa łódzkiego, oraz kilka spoza województwa. Są to zarówno mali i średni przedsiębiorcy, tzw. osoby fizyczne, spółki osobowe i kapitałowe. Klientami naszymi są również organizacje zawodowe, stowarzyszenia i fundacje.

Jak nas znajdziesz

© Wszelkie prawa zastrzeżone. HAL-JAK Obsługa Finansowo – Księgowa Sp. z o.o.
Strona internetowa stworzona przez ConDesign
POLITYKA PRYWATNOŚCI NIP:771-10-06-957
REGON:590356300 KRS:0000147200 KIBR:1239